"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Grudzieñ 18, 2024, 17:03:18 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Forum zosta³o uruchomione dla absolwentów szkó³ podstawowych, ¶rednich i wy¿szych oraz dla ich rodzin, znajomych i go¶ci.
Zapraszamy
 
   Strona g³ówna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] |   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Kto siê boi Prawa i Sprawiedliwo¶ci?  (Przeczytany 5628 razy)
0 u¿ytkowników i 3 Go¶ci przegl±da ten w±tek.
Hamlet
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomo¶ci: 75


Zobacz profil
« : Lipiec 25, 2010, 11:40:46 »

Prawa i sprawiedliwo¶ci boj± siê miro, rycho, zdzi³o, ...
... roso³y. Sama wiesz jak uci±¿liwe jest pudrowanie siê. Teraz te zabiegi im odpad³y. Ca³e szczê¶cie, ¿e ocala³ Jaros³aw Kaczyñski.
Zapisane
Hamlet
Ekspert
*****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomo¶ci: 75


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 25, 2010, 11:41:46 »

Na o¶mieszenie PiS-u i przede wszystki, Kaczyñskich pracowali przestêpcy (wcze¶niej na Tuska g³osowa³o 86% przestêpców w wiêzieniach, na Komorowskiego ponad 90%) oraz korporacje, np. prawnicze, czyli ludzie podobni do swoich klientów.

Z obserwacji mogê powiedzieæ, ¿e te dwie grupy, które powinny byæ przeciwstawne, najbardziej psuj± prawo w Polsce. Jedni, bo chc± ¿yæ z bezprawia. Drudzy, bo dzia³aj± bezpardonowo na rzecz swoich klientów, zapominaj±c o zsadzie stosowania etyki. Dla tych ludzi rz±dy PiS-u s± zagro¿eniem interesów. Najlepiej dla nich, kiedy jest ba³agan, kiedy organy ¶cigania dzia³aj± dla partykularnych celów politycznych rz±dz±cych.

Zatem rz±dy PO, w których szeregach najwiêcej jest ludzi z obu w/w grup (nale¿y jedynie zast±piæ s³owo przestêpca, s³owem biznesmen), s± swoistym eldorado. A, ¿e ludzie ci dysponuj± du¿ymi pieniêdzmi (patrz Palikot), maj± w swoich rêkach media, które celowo manipuluj± lud¼mi z nich korzystaj±cymi na codzieñ. Tylko od m±dro¶ci tych ostatnich zale¿y ich w³asny interes. Je¿eli jednak tworzy siê prawo, które ma na celu obni¿anie o¶wiaty, a przez to wychowywanie ludzi nie mog±cych, ju¿ jako doro¶li, korzystaæ ze swoich komórek mózgowych, nale¿y spodziewaæ siê jeszcze wiêkszego og³upiania spo³eczeñstwa.

Tworzy siê niewolnictwo umys³owe. Dla mnie zatem jeste¶ promykiem w tunelu, skoro, domy¶lam siê nie dysponuj±c wy¿szym wykszta³ceniem (choæ obecnie i ono nie gwarantuje m±drego my¶lenia) zauwa¿y³a¶ to co wielu nie chce zauwa¿yæ. Wielki szacunek dla Ciebie.
Zapisane
123456
Zaawansowany u¿ytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomo¶ci: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 25, 2010, 13:21:12 »

G£OWA DO GÓRY - BÊDZIE DOBRZE
Chod¼ na  stronê:
http://www.logos.dt.pl/oferty









P³yty dvd z rellaksacj± progresywn± Jacobsona i treningiem autogennym Schultza
w wykonaniu pierwszego zawodowego muzykoterapety na Pomorzu ¶rodkowym W³adys³awa Pitaka


zamówienia:
tel.94-340-60-06
tel.600-809-254
biuro@logos.dt.pl

Zapisane
agusia
Aktywny u¿ytkownik
***

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomo¶ci: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesieñ 02, 2010, 09:42:17 »

Mazowiecki zdradzi³, co powiedzia³ mu Kaczyñski w Gdyni



Tadeusz Mazowiecki w radiu Tok FM skomentowa³ wyst±pienie Jaros³awa Kaczyñskiego podczas ¶wiêta "Solidarno¶ci" w Gdyni. - Kaczyñski po tym wszystkim podszed³ do mnie i powiedzia³, Tadeusz, to nie o tobie my¶la³em - mówi³ Mazowiecki. - Ja zapyta³em, o kim? O tym co zmar³. O Bronis³awie Geremku - powiedzia³ by³y premier relacjonuj±c s³owa Kaczyñskiego. - Powiedzia³em mu, ¿e powiedzia³ nieprawdê. Ten fragment wyst±pienia uwa¿am za niegodziwo¶æ i nikczemno¶æ - komentowa³ Mazowiecki. Kaczyñski bez wymieniania nazwisk mówi³ o ekspertach, którzy w czasie strajku w Stoczni Gdañskiej chcieli "dogadywaæ siê" z komunistycznymi w³adzami PRL.

Podczas obchodów 30-lecia podpisania porozumieñ sierpniowych w Gdyni swoje przemówienie wyg³osi³ Jaros³aw Kaczyñski. Prezes PiS o swoim zmar³ym bracie, prezydencie podczas uroczysto¶ci w Gdyni mówi³: "Powierzono mu w ostatnich dniach strajku zadanie, które, powtarzam, by³o wielkim zaszczytem. Reprezentowa³ robotnicz±, polsk± odwagê wobec tych ludzi".

Prezes PiS wystêpuj±c po prezydencie Bronis³awie Komorowskim, przewodnicz±cym PE Jerzym Buzku i premierze Donaldzie Tusku, stwierdzi³, ¿e "nie wolno lud¼mi manipulowaæ", oraz ¿e "nie wolno zmieniaæ znaczenia s³ów, a do tego dochodzi³o nawet na tej sali". Lider PiS wspominaj±c swojego zmar³ego brata zaznacza³, ¿e, przemawia³ w jego imieniu. - Gdyby ¿y³, mia³by na tej sali wiele do powiedzenia - powiedzia³. Po wyst±pieniu prezesa PiS na scenê wesz³a Henryka Krzywonos, która odnios³a siê do s³ów Kaczyñskiego.

- Oburzenie Henryki Krzywonos by³o naturalne - mówi³ Mazowiecki - Ona odczuwa³a to, jako co¶ niegodnego w stosunku do pamiêci zmar³ego Lecha Kaczyñskiego. Pamiêtam, jak piêæ lat temu w Warszawie Lech Kaczyñski, podczas obchodów 25-lecia "Solidarno¶ci", dziêkowa³ publicznie miêdzy innymi Bronis³awowi Geremkowi - mówi³ Mazowiecki.
Zapisane
19802agula
Zaawansowany u¿ytkownik
****

Reputacja +0/-0
Offline

Wiadomo¶ci: 30


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpieñ 04, 2019, 15:24:19 »


.
,,Têczowa zaraza'' zbiera ¿niwo. Równie¿ w¶ród ,,swoich''
========================================

 Kary, wiêzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawi¶ci bêdzie zbieraæ potê¿ne ¿niwo. Równie¿ w¶ród "swoich".
Gdy chcemy uciszyæ przeciwnika, sprawiæ, by nikt nie liczy³ siê z jego zdaniem, najlepiej nazwaæ go "faszyst±", stosuj±cym "mowê nienawi¶ci". To w³a¶nie s³owa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawi¶ci" s± dzi¶ u¿ywane, by zamkn±æ usta komu¶, kto siê nam po prostu nie podoba, bo na przyk³ad zagra¿a naszemu interesowi.

 


Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej mo¿emy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Ka¿dy rozs±dny cz³owiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "g³ód dobra", czy te¿ "potrzebê transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozs±dnego" plakat nie przekona. Widaæ, ¿e i "króliczek" musia³ zarobiæ na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal pad³o znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mow± nienawi¶ci jest taki, ¿e bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogê powiedzieæ, ¿e moje s³owa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawi¶ci" - mówi³ jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie móg³ dokoñczyæ, bo zosta³o przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.


"S³uchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdzi³ Owsiak
To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie my¶l±cego cz³owieka. W 2012 roku, gdy go¶ciem Woodstock by³ prezydent Bronis³aw Komorowski, który opowiada³ o wêdkowaniu, jeden ch³opak wsta³ i krzykn±³, ¿e „to skandal, ¿e by³o tak ma³o rzeczowych pytañ”. „Jurek” odrzek³ mu prosto: „Jeste¶ moim go¶ciem, ja tu rz±dzê, a jak co¶ ci nie pasuje, to odjed¼”.

Wiadomo jak trzeba my¶leæ, by nie pope³niæ "my¶lozbrodni".
Tylko, co je¶li "my¶lozbrodniê" pope³ni kto¶, kto nawet nie wie, ¿e to zrobi? Po prostu powie co¶, co jest zgodne z logik± i rozs±dkiem, lecz w p³ynnej rzece lewicowych definicji oka¿e siê, ¿e na tym etapie jest to w³a¶nie "mowa nienawi¶ci" i "faszyzm"? Wtedy to mo¿e dotkn±æ nawet samego nie¶wiadomego lewicowca, tudzie¿ libera³a, który po prostu w³±czy³ rozum.

Dzi¶ dosta³o siê na przyk³ad reporterowi TVN24, a wiêc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiar±". Hanna Lis skrytykowa³a dziennikarza za to, ¿e w relacji o¶mieli³ siê powiedzieæ "ideologia LGBT". Jak zaznaczy³a by³a ¿ona czo³owego pogromcy Kaczyñskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I doda³a, ¿e ju¿ nie ogl±da telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiñski wszystko przewidzia³. Mieszkañcy ¿yj±cy w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na ¿ywej tkance spo³ecznej, zastraszanie, og³upianie, manipulacje. Bohaterowie jego powie¶ci powoli odkrywaj± prawdê o otaczaj±cym ich ¶wiecie.


Dzi¶ totalitaryzmem jest polityczna poprawno¶æ. "Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jêdraszewski odwa¿y³ siê w swojej homilii powiedzieæ prawdê - o "zarazie neomarksistowskiej, chc±cej opanowaæ nasze dusze, serca i umys³y. Nie czerwonej, ale têczowej", posypa³y siê na niego gromy. A to dopiero pocz±tek.

Jak mówi³ ks. Jerzy Popie³uszko, "prawda kosztuje du¿o, lecz wyzwala". I tylko osoby o z³ej woli mog± uznaæ, ¿e ci, którzy ostrzegaj± przed "têczow± zaraz±", "ideologi± LGBT", chc± bato¿yæ homoseksualistów. Czym innym jest cz³owiek o sk³onno¶ciach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje siê totalitaryzmem.

Ko¶ció³ zawsze bêdzie powtarzaæ, ¿e Jezus kocha ka¿dego cz³owieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwyk³±, radosn±, kolorow± opcj± "mi³o¶ci". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji spo³ecznej.

"Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho". ¦rodowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawi¶ci" zamyka usta tym, którzy pragn± wolno¶ci. To od nas zale¿y, czy bêdziemy "o niej mówiæ cicho" biernie obserwuj±c rewolucjê, czy zachowamy siê jak spacyfikowany przez Owsiaka ch³opak, czy hejtowany metropolita krakowski.
Z³o dobrem zwyciê¿ajmy!

Fronda.pl 
https://www.fronda.pl/a/teczowa-zaraza-zbiera-zniwo-rowniez-wsrod-swoich,130973.html?fbclid=IwAR2YbXu_uD9pku_ZlxUrUQd4FPU7CoK1zP_-N2Z8hSvBmWHnWnWmB4BulCw

.

Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

federacjagarmanii2023forum ruba miraculous-school brodria wilczerp