"Nasza Klasa" - forum dla absolwentów, rodzin, kolegów i znajomych
Grudzieñ 18, 2024, 14:12:01 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Forum zosta³o uruchomione dla absolwentów szkó³ podstawowych, ¶rednich i wy¿szych oraz dla ich rodzin, znajomych i go¶ci.
Zapraszamy
 
  Strona g³ówna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siê Rejestracja  
  Poka¿ wiadomo¶ci
Strony: [1] 2
1  Publikacje / Wspomnienia, opisy i relacje / Pink Floyd - The Last Concert (Gilmour, Waters, Mason ,Wright ) : Sierpieñ 04, 2019, 16:05:40
.

David Gilmour / Roger Waters / Nick Mason / Richard Wright
On 2 July 2005 Pink Floyd performed at the London Live 8 concert with Roger Waters rejoining David Gilmour, Nick Mason and Richard Wright. It was the quartet's first performance together in over 24 years — the band's last show with Waters was at Earls Court in London on 17 June 1981.

R.I.P. Richard and Syd

 "Speak to Me/Breathe/Breathe (Reprise)
", "Money",
 "Wish You Were Here",
  "Comfortably Numb"

https://www.youtube.com/watch?v=2K7TU1Hh_3U

.

2  Publikacje / Wspomnienia, opisy i relacje / Odp: ¦ni³o mi siê... : Sierpieñ 04, 2019, 15:55:32
Mark Knopfler & Emmylou Harris - Romeo And Juliet (Real Live Roadrunning | Official Live Video)

10 579 365 wy¶wietleñ

Real Live Roadrunning is a concert film recorded live on 28th June 2006 at the Gibson Amphitheatre in Los Angeles towards the end of Mark and Emmylous' tour in support of their critically acclaimed album, All the Roadrunning.

https://www.youtube.com/watch?v=vyI9flHHT2Q
3  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Abp Marek Jêdraszewski: Nie mo¿emy ulec nowemu k³amstwu : Sierpieñ 04, 2019, 15:34:52
.
     
- Nie mo¿emy ulec kolejnemu k³amstwu co do Boga i cz³owieka. K³amstwu, które chce nas znowu poddaæ w niewolê. Naj¶wiêtsza Maryja Panna i ¶w. Józef swoj± postaw± w pe³ni czasów pokazali nam co znaczy byæ wolnym poprzez swoje ws³uchiwanie siê w Bo¿y g³os, podjêcie tego czego Bóg od nich oczekiwa³ – mówi³ metropolita krakowski abp Marek Jêdraszewski podczas uroczystej Mszy ¶w. z okazji 100-lecia parafii pw. ¶w. Józefa Oblubieñca w Lubomierzu.



 



Na pocz±tku Eucharystii proboszcz, o. Piotr G³ód przypomnia³ krótko historiê parafii, która zosta³a erygowana w 1919 roku. – Prze¿ywamy stulecie istnienia naszej parafii. Prze¿ywamy ten jubileusz w my¶l s³ów ¶w. Paw³a „Bogu dziêkujcie, ducha nie ga¶cie” – powiedzia³ i w imieniu wszystkich zebranych powita³ arcybiskupa oraz wyrazi³ sw± rado¶æ z jego obecno¶ci. Poprosi³ tak¿e o przewodniczenie Mszy ¶w. i wyg³oszenie S³owa Bo¿ego.

W homilii arcybiskup nawi±za³ do s³ów ¶w. Paw³a, który powiedzia³, ¿e gdy nadesz³a pe³nia czasów, ludzie zostali uwolnieni z niewoli „¿ywio³ów tego ¶wiata”, by cieszyæ wolno¶ci± dzieci Bo¿ych i pe³ni± Jego dziedzictwa. Od tej pory cz³owiek mo¿e wo³aæ do Stwórcy „Abba, Ojcze!”. Ten prze³om dokona³ siê dziêki temu, ¿e Jezus przyszed³ na ¶wiat, rodz±c siê z ³ona Naj¶wiêtszej Dziewicy. Podczas zwiastowania archanio³ odkry³ przed Maryj± kim bêdzie dziecko, które narodzi, a ona w wolno¶ci podjê³a decyzjê i zgodzi³a siê pe³niæ wolê Boga. ¦w. Józef bêd±cy w rozterce us³ysza³ we ¶nie Bo¿e objawienie. Anio³ Pañski powiedzia³ mu, ¿e Syn Maryi jest poczêty z Ducha ¦wiêtego i zbawi swój lud.

– Te dwa orêdzia skierowane do Naj¶wiêtszej Maryi Panny i ¶w. Józefa mówi± o Chrystusie, Bo¿ym Synu. Anio³ Gabriel mówi³ do Maryi: „bêdzie panowa³ i jego panowaniu nie bêdzie koñca”. Ten sam anio³ mówi do ¶w. Józefa „zbawi swój lud od grzechów”. Wolno¶æ jak± przynosi nam Pan Jezus to wolno¶æ od grzechów, która sprawia, ¿e upada zapis starodawnej winy i mo¿emy naprawdê byæ dzieæmi Bo¿ymi, mówiæ do Boga Abba Ojcze! – powiedzia³ metropolita. Szczególna wolno¶æ dzieci Bo¿ych polega na tym, ¿e Jezus panuje nad nimi poprzez swe s³owo, mi³o¶æ objawion± na Golgocie i zwyciêstwo nad grzechem. Cz³owiek powinien odpowiedzieæ swoj± mi³o¶ci± na mi³o¶æ Chrystusa.


Arcybiskup przywo³a³ postaæ ¶w. Franciszka, który p³aka³ nad tym, ¿e „Mi³o¶æ nie jest kochana”, a ludzie odrzucaj± Jezusa, nie odpowiadaj±c mi³o¶ci± na Jego mi³o¶æ. ¦w. Franciszek ca³ym swoim ¿yciem ukazywa³ co znaczy kochaæ Jezusa, i jak uto¿samiaæ siê z wzorem cz³owieczeñstwa, który On nam pozostawi³. Mówiono, ¿e kto ujrza³ Franciszka, zobaczy³ samego Zbawiciela. To wra¿enie sta³o siê jeszcze silniejsze, gdy pod koniec ¿ycia jego cia³o zosta³o naznaczone stygmatami. ¦w. Franciszek czêsto prosi³ Boga o ³askê przebaczenia i mi³osierdzia dla ludzi, którzy nie potrafi± swoim ¿yciem odpowiadaæ na najwy¿sz± mi³o¶æ Jezusa. Podczas jednej z modlitw ukaza³ mu siê Chrystus wraz ze swoja Matk± i obieca³, ¿e wszyscy ludzie, którzy od zachodu s³oñca 1 sierpnia do zachodu 2 sierpnia odwiedz± maleñk± kapliczkê Porcjunkuli pw. MB Anielskiej pod Asy¿em, dost±pi± ³aski odpuszczenia grzechów i darowania wszystkich kar. Od tej pory wielu pielgrzymów przybywa³o w to miejsce, odwiedzaj±c równie¿ miejsce ¶mierci ¶w. Franciszka. W 1967 roku ¶w. Pawe³ VI rozci±gn±³ ten przywilej na wszystkich wiernych. Ci, którzy odwiedz± swój ko¶ció³ parafialny, odbêd± szczer± spowied¼ i przyst±pi± do Komunii ¦wiêtej, mog± uzyskaæ odpust.

– W³a¶nie w ten ¶wiêty czas spotykamy siê tutaj, by zaczerpn±æ Bo¿ych £ask i ca³± piersi±, ca³± nasz± dusz± oddychaæ wolno¶ci± Bo¿ego Dziecka. Jednocze¶nie spotykamy siê, by dziêkowaæ za stulecie powstania waszej parafii pw. ¶w. Józefa w Lubomierzu – powiedzia³ metropolita. Podkre¶li³, ¿e historia tej parafii bardzo silnie ³±czy siê ze zmaganiami o odzyskanie wolno¶ci ojczyzny. Ko¶ció³ zosta³ wybudowany przed wybuchem I wojny ¶wiatowej i sta³ siê ostoj± nadziei, ¿e ca³a wioska zostanie ocalona. Gdy Polska od nowa budowa³a sw± niepodleg³o¶æ, parafia pw. ¶w. Józefa zosta³a erygowana. Po dwudziestu latach wybuch³a II wojna ¶wiatowa, która w sposób bardzo bolesny dotknê³a tê wspólnotê. Zniszczono plebaniê, a braci zakonnych zes³ano do obozu. Wspó³cze¶nie pojawiaj± siê kolejne totalitaryzmy, którym nale¿y siê sprzeciwiaæ. Wzorem do na¶ladowania powinni byæ ¶w. Józef i Maryja, którzy w swoim ¿yciu ws³uchiwali siê w g³os Boga i pe³nili Jego wolê.

– Dzisiaj chce siê nam zabraæ wolno¶æ, mówi±c ¿e Boga nie ma, ¿e cz³owiek to istota niewiele ró¿ni±ca siê od zwierz±t. S± nawet tacy, którzy mówi±, ¿e cz³owiek to przekleñstwo dla ¶wiata (…) Pomniejsza siê jego godno¶æ jako istoty stworzonej na Bo¿y obraz i podobieñstwo, bêd±cej królem stworzenia. Odrzuca siê Boga i proponuje siê wizjê cz³owieka bêd±c± jego karykatur± i pomniejszaj±c± cz³owiecz± godno¶æ: kobiety – ¿ony, matki, mê¿czyzny – mê¿a, ojca.

Chc± nam to odebraæ w imiê tzw. „tolerancji”. Nie wolno nam do tego dopu¶ciæ – powiedzia³ metropolita. Stwierdzi³, ¿e nie mo¿na zrezygnowaæ z wolno¶ci, któr± niesie Chrystus.
– Broñcie swojej wolno¶ci, broni±c Boga w waszych sercach, a tym samym stoj±c na stra¿y swojej osobistej cz³owieczej godno¶ci, a tak¿e dalszych dziejów naszej wolnej i suwerennej Polski – podkre¶li³. Zauwa¿y³, ¿e wszyscy zgromadzeni powinni dziêkowaæ za stulecie parafii, za niepodleg³o¶æ Ojczyzny i za przyczyn± ¶wiêtych prosiæ Boga, by nigdy nie utraciæ wolno¶ci i budowaæ cywilizacjê mi³o¶ci.


Na zakoñczenie Eucharystii parafianie podziêkowali arcybiskupowi za odprawion± Mszê ¶w. i wyg³oszone s³owo Bo¿e. Zapewnili o swojej modlitwie w intencji metropolity i ca³ej wspólnoty Ko¶cio³a, za wstawiennictwem Matki Bo¿ej Anielskiej i ¶w. Józefa. Poprosili tak¿e o pasterskie b³ogos³awieñstwo na dalsze lata wiernego trwania przy Jezusie i Jego Ko¶ciele.

Parafianie z³o¿yli równie¿ arcybiskupowi serdeczne ¿yczenia z okazji niedawno obchodzonych 70. urodzin. ¯yczyli wielu lat w zdrowiu, by wszyscy wierni mogli umacniaæ siê jego ¶wiadectwem, wytrwa³o¶ci w obronie wa¿nych warto¶ci zwi±zanych z rodzin± i ³adu moralnego, b³ogos³awieñstwa Bo¿ego.

– ¯yczymy by¶ zawsze jak do tej pory stanowczo mówi³ „tak” lub „nie”, bo w ¶wiecie, w którym ¿yjemy wszystko jest rozmyte i dobrze jest s³yszeæ proste przes³anie, aby nie zgubiæ siê w rzeczywisto¶ci pe³nej niejasnych warto¶ci (…) Nasz kap³anie, na ciê¿kie czasy „masz zwyciê¿aæ”, a to dobro, które dajesz z siebie i otwarto¶æ na drugiego cz³owieka – oby do Ciebie wraca³y. – Po tych s³owach od¶piewano arcybiskupowi ¿yczenia.

Lubomierz a¿ do wieku XX nale¿a³ do parafii pw. ¶w. Sebastiana w Nied¼wiedziu. W 1913 roku staraniem ks. Józefa Bajdy rozpoczêto budowê ko¶cio³a i plebanii, któr± ukoñczono w 1915. Parafia pw. ¶w. Józefa zosta³a erygowana w 1919 roku. Od 21 kwietnia 1934 roku opiekê nad ni± pe³ni± franciszkanie z Prowincji ¶w. Antoniego i b³. Jakuba Strzemiê. Podczas II wojny ¶wiatowej wojsko niemieckie spali³o plebaniê i wywioz³o trzech zakonników od obozu Auschwitz-Birkenau w akcie zemsty za pomoc ruchowi oporu. Po wojnie budynek zosta³ ponownie wzniesiony i dokonano niezbêdnych remontów. W latach sze¶ædziesi±tych w g³ównym o³tarzu ko¶cio³a znajdowa³ siê obraz Matki Bo¿ej, „Królowej Gorców”, który zosta³ zwrócony do Przemy¶la, a na jego miejscu umieszczono figurê Maryi. Na zasuwanym obrazie w ko¶ciele znajduje siê ¶w. Józef. Wspó³cze¶nie dokonano przebudowy nawy g³ównej i ocieplenia ko¶cio³a. Proboszczem parafii jest o. Piotr G³ód.
 
bsw/Diecezja.pl

https://www.fronda.pl/a/abp-marek-jedraszewski-nie-mozemy-ulec-nowemu-klamstwu,130985.html
.

4  Kategoria ogólna / nasi koledzy i znajomi / Odp: Kaczynski to Kaczynski tamto : Sierpieñ 04, 2019, 15:26:08

.
,,Têczowa zaraza'' zbiera ¿niwo. Równie¿ w¶ród ,,swoich''
========================================

 Kary, wiêzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawi¶ci bêdzie zbieraæ potê¿ne ¿niwo. Równie¿ w¶ród "swoich".
Gdy chcemy uciszyæ przeciwnika, sprawiæ, by nikt nie liczy³ siê z jego zdaniem, najlepiej nazwaæ go "faszyst±", stosuj±cym "mowê nienawi¶ci". To w³a¶nie s³owa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawi¶ci" s± dzi¶ u¿ywane, by zamkn±æ usta komu¶, kto siê nam po prostu nie podoba, bo na przyk³ad zagra¿a naszemu interesowi.

 


Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej mo¿emy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Ka¿dy rozs±dny cz³owiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "g³ód dobra", czy te¿ "potrzebê transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozs±dnego" plakat nie przekona. Widaæ, ¿e i "króliczek" musia³ zarobiæ na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal pad³o znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mow± nienawi¶ci jest taki, ¿e bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogê powiedzieæ, ¿e moje s³owa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawi¶ci" - mówi³ jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie móg³ dokoñczyæ, bo zosta³o przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.


"S³uchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdzi³ Owsiak
To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie my¶l±cego cz³owieka. W 2012 roku, gdy go¶ciem Woodstock by³ prezydent Bronis³aw Komorowski, który opowiada³ o wêdkowaniu, jeden ch³opak wsta³ i krzykn±³, ¿e „to skandal, ¿e by³o tak ma³o rzeczowych pytañ”. „Jurek” odrzek³ mu prosto: „Jeste¶ moim go¶ciem, ja tu rz±dzê, a jak co¶ ci nie pasuje, to odjed¼”.

Wiadomo jak trzeba my¶leæ, by nie pope³niæ "my¶lozbrodni".
Tylko, co je¶li "my¶lozbrodniê" pope³ni kto¶, kto nawet nie wie, ¿e to zrobi? Po prostu powie co¶, co jest zgodne z logik± i rozs±dkiem, lecz w p³ynnej rzece lewicowych definicji oka¿e siê, ¿e na tym etapie jest to w³a¶nie "mowa nienawi¶ci" i "faszyzm"? Wtedy to mo¿e dotkn±æ nawet samego nie¶wiadomego lewicowca, tudzie¿ libera³a, który po prostu w³±czy³ rozum.

Dzi¶ dosta³o siê na przyk³ad reporterowi TVN24, a wiêc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiar±". Hanna Lis skrytykowa³a dziennikarza za to, ¿e w relacji o¶mieli³ siê powiedzieæ "ideologia LGBT". Jak zaznaczy³a by³a ¿ona czo³owego pogromcy Kaczyñskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I doda³a, ¿e ju¿ nie ogl±da telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiñski wszystko przewidzia³. Mieszkañcy ¿yj±cy w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na ¿ywej tkance spo³ecznej, zastraszanie, og³upianie, manipulacje. Bohaterowie jego powie¶ci powoli odkrywaj± prawdê o otaczaj±cym ich ¶wiecie.


Dzi¶ totalitaryzmem jest polityczna poprawno¶æ. "Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jêdraszewski odwa¿y³ siê w swojej homilii powiedzieæ prawdê - o "zarazie neomarksistowskiej, chc±cej opanowaæ nasze dusze, serca i umys³y. Nie czerwonej, ale têczowej", posypa³y siê na niego gromy. A to dopiero pocz±tek.

Jak mówi³ ks. Jerzy Popie³uszko, "prawda kosztuje du¿o, lecz wyzwala". I tylko osoby o z³ej woli mog± uznaæ, ¿e ci, którzy ostrzegaj± przed "têczow± zaraz±", "ideologi± LGBT", chc± bato¿yæ homoseksualistów. Czym innym jest cz³owiek o sk³onno¶ciach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje siê totalitaryzmem.

Ko¶ció³ zawsze bêdzie powtarzaæ, ¿e Jezus kocha ka¿dego cz³owieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwyk³±, radosn±, kolorow± opcj± "mi³o¶ci". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji spo³ecznej.

"Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho". ¦rodowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawi¶ci" zamyka usta tym, którzy pragn± wolno¶ci. To od nas zale¿y, czy bêdziemy "o niej mówiæ cicho" biernie obserwuj±c rewolucjê, czy zachowamy siê jak spacyfikowany przez Owsiaka ch³opak, czy hejtowany metropolita krakowski.
Z³o dobrem zwyciê¿ajmy!

Fronda.pl 
https://www.fronda.pl/a/teczowa-zaraza-zbiera-zniwo-rowniez-wsrod-swoich,130973.html?fbclid=IwAR2YbXu_uD9pku_ZlxUrUQd4FPU7CoK1zP_-N2Z8hSvBmWHnWnWmB4BulCw

.

5  Kategoria ogólna / nasi koledzy i znajomi / Odp: agnus221813 : Sierpieñ 04, 2019, 15:25:30

.
,,Têczowa zaraza'' zbiera ¿niwo. Równie¿ w¶ród ,,swoich''
========================================

 Kary, wiêzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawi¶ci bêdzie zbieraæ potê¿ne ¿niwo. Równie¿ w¶ród "swoich".
Gdy chcemy uciszyæ przeciwnika, sprawiæ, by nikt nie liczy³ siê z jego zdaniem, najlepiej nazwaæ go "faszyst±", stosuj±cym "mowê nienawi¶ci". To w³a¶nie s³owa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawi¶ci" s± dzi¶ u¿ywane, by zamkn±æ usta komu¶, kto siê nam po prostu nie podoba, bo na przyk³ad zagra¿a naszemu interesowi.

 


Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej mo¿emy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Ka¿dy rozs±dny cz³owiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "g³ód dobra", czy te¿ "potrzebê transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozs±dnego" plakat nie przekona. Widaæ, ¿e i "króliczek" musia³ zarobiæ na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal pad³o znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mow± nienawi¶ci jest taki, ¿e bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogê powiedzieæ, ¿e moje s³owa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawi¶ci" - mówi³ jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie móg³ dokoñczyæ, bo zosta³o przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.


"S³uchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdzi³ Owsiak
To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie my¶l±cego cz³owieka. W 2012 roku, gdy go¶ciem Woodstock by³ prezydent Bronis³aw Komorowski, który opowiada³ o wêdkowaniu, jeden ch³opak wsta³ i krzykn±³, ¿e „to skandal, ¿e by³o tak ma³o rzeczowych pytañ”. „Jurek” odrzek³ mu prosto: „Jeste¶ moim go¶ciem, ja tu rz±dzê, a jak co¶ ci nie pasuje, to odjed¼”.

Wiadomo jak trzeba my¶leæ, by nie pope³niæ "my¶lozbrodni".
Tylko, co je¶li "my¶lozbrodniê" pope³ni kto¶, kto nawet nie wie, ¿e to zrobi? Po prostu powie co¶, co jest zgodne z logik± i rozs±dkiem, lecz w p³ynnej rzece lewicowych definicji oka¿e siê, ¿e na tym etapie jest to w³a¶nie "mowa nienawi¶ci" i "faszyzm"? Wtedy to mo¿e dotkn±æ nawet samego nie¶wiadomego lewicowca, tudzie¿ libera³a, który po prostu w³±czy³ rozum.

Dzi¶ dosta³o siê na przyk³ad reporterowi TVN24, a wiêc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiar±". Hanna Lis skrytykowa³a dziennikarza za to, ¿e w relacji o¶mieli³ siê powiedzieæ "ideologia LGBT". Jak zaznaczy³a by³a ¿ona czo³owego pogromcy Kaczyñskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I doda³a, ¿e ju¿ nie ogl±da telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiñski wszystko przewidzia³. Mieszkañcy ¿yj±cy w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na ¿ywej tkance spo³ecznej, zastraszanie, og³upianie, manipulacje. Bohaterowie jego powie¶ci powoli odkrywaj± prawdê o otaczaj±cym ich ¶wiecie.


Dzi¶ totalitaryzmem jest polityczna poprawno¶æ. "Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jêdraszewski odwa¿y³ siê w swojej homilii powiedzieæ prawdê - o "zarazie neomarksistowskiej, chc±cej opanowaæ nasze dusze, serca i umys³y. Nie czerwonej, ale têczowej", posypa³y siê na niego gromy. A to dopiero pocz±tek.

Jak mówi³ ks. Jerzy Popie³uszko, "prawda kosztuje du¿o, lecz wyzwala". I tylko osoby o z³ej woli mog± uznaæ, ¿e ci, którzy ostrzegaj± przed "têczow± zaraz±", "ideologi± LGBT", chc± bato¿yæ homoseksualistów. Czym innym jest cz³owiek o sk³onno¶ciach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje siê totalitaryzmem.

Ko¶ció³ zawsze bêdzie powtarzaæ, ¿e Jezus kocha ka¿dego cz³owieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwyk³±, radosn±, kolorow± opcj± "mi³o¶ci". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji spo³ecznej.

"Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho". ¦rodowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawi¶ci" zamyka usta tym, którzy pragn± wolno¶ci. To od nas zale¿y, czy bêdziemy "o niej mówiæ cicho" biernie obserwuj±c rewolucjê, czy zachowamy siê jak spacyfikowany przez Owsiaka ch³opak, czy hejtowany metropolita krakowski.
Z³o dobrem zwyciê¿ajmy!

Fronda.pl 
https://www.fronda.pl/a/teczowa-zaraza-zbiera-zniwo-rowniez-wsrod-swoich,130973.html?fbclid=IwAR2YbXu_uD9pku_ZlxUrUQd4FPU7CoK1zP_-N2Z8hSvBmWHnWnWmB4BulCw

.

6  Kategoria ogólna / absolwenci szkó³ wy¿szych / Odp: Kto siê boi Prawa i Sprawiedliwo¶ci? : Sierpieñ 04, 2019, 15:24:19

.
,,Têczowa zaraza'' zbiera ¿niwo. Równie¿ w¶ród ,,swoich''
========================================

 Kary, wiêzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawi¶ci bêdzie zbieraæ potê¿ne ¿niwo. Równie¿ w¶ród "swoich".
Gdy chcemy uciszyæ przeciwnika, sprawiæ, by nikt nie liczy³ siê z jego zdaniem, najlepiej nazwaæ go "faszyst±", stosuj±cym "mowê nienawi¶ci". To w³a¶nie s³owa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawi¶ci" s± dzi¶ u¿ywane, by zamkn±æ usta komu¶, kto siê nam po prostu nie podoba, bo na przyk³ad zagra¿a naszemu interesowi.

 


Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej mo¿emy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Ka¿dy rozs±dny cz³owiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "g³ód dobra", czy te¿ "potrzebê transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozs±dnego" plakat nie przekona. Widaæ, ¿e i "króliczek" musia³ zarobiæ na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal pad³o znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mow± nienawi¶ci jest taki, ¿e bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogê powiedzieæ, ¿e moje s³owa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawi¶ci" - mówi³ jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie móg³ dokoñczyæ, bo zosta³o przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.


"S³uchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdzi³ Owsiak
To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie my¶l±cego cz³owieka. W 2012 roku, gdy go¶ciem Woodstock by³ prezydent Bronis³aw Komorowski, który opowiada³ o wêdkowaniu, jeden ch³opak wsta³ i krzykn±³, ¿e „to skandal, ¿e by³o tak ma³o rzeczowych pytañ”. „Jurek” odrzek³ mu prosto: „Jeste¶ moim go¶ciem, ja tu rz±dzê, a jak co¶ ci nie pasuje, to odjed¼”.

Wiadomo jak trzeba my¶leæ, by nie pope³niæ "my¶lozbrodni".
Tylko, co je¶li "my¶lozbrodniê" pope³ni kto¶, kto nawet nie wie, ¿e to zrobi? Po prostu powie co¶, co jest zgodne z logik± i rozs±dkiem, lecz w p³ynnej rzece lewicowych definicji oka¿e siê, ¿e na tym etapie jest to w³a¶nie "mowa nienawi¶ci" i "faszyzm"? Wtedy to mo¿e dotkn±æ nawet samego nie¶wiadomego lewicowca, tudzie¿ libera³a, który po prostu w³±czy³ rozum.

Dzi¶ dosta³o siê na przyk³ad reporterowi TVN24, a wiêc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiar±". Hanna Lis skrytykowa³a dziennikarza za to, ¿e w relacji o¶mieli³ siê powiedzieæ "ideologia LGBT". Jak zaznaczy³a by³a ¿ona czo³owego pogromcy Kaczyñskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I doda³a, ¿e ju¿ nie ogl±da telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiñski wszystko przewidzia³. Mieszkañcy ¿yj±cy w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na ¿ywej tkance spo³ecznej, zastraszanie, og³upianie, manipulacje. Bohaterowie jego powie¶ci powoli odkrywaj± prawdê o otaczaj±cym ich ¶wiecie.


Dzi¶ totalitaryzmem jest polityczna poprawno¶æ. "Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jêdraszewski odwa¿y³ siê w swojej homilii powiedzieæ prawdê - o "zarazie neomarksistowskiej, chc±cej opanowaæ nasze dusze, serca i umys³y. Nie czerwonej, ale têczowej", posypa³y siê na niego gromy. A to dopiero pocz±tek.

Jak mówi³ ks. Jerzy Popie³uszko, "prawda kosztuje du¿o, lecz wyzwala". I tylko osoby o z³ej woli mog± uznaæ, ¿e ci, którzy ostrzegaj± przed "têczow± zaraz±", "ideologi± LGBT", chc± bato¿yæ homoseksualistów. Czym innym jest cz³owiek o sk³onno¶ciach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje siê totalitaryzmem.

Ko¶ció³ zawsze bêdzie powtarzaæ, ¿e Jezus kocha ka¿dego cz³owieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwyk³±, radosn±, kolorow± opcj± "mi³o¶ci". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji spo³ecznej.

"Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho". ¦rodowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawi¶ci" zamyka usta tym, którzy pragn± wolno¶ci. To od nas zale¿y, czy bêdziemy "o niej mówiæ cicho" biernie obserwuj±c rewolucjê, czy zachowamy siê jak spacyfikowany przez Owsiaka ch³opak, czy hejtowany metropolita krakowski.
Z³o dobrem zwyciê¿ajmy!

Fronda.pl 
https://www.fronda.pl/a/teczowa-zaraza-zbiera-zniwo-rowniez-wsrod-swoich,130973.html?fbclid=IwAR2YbXu_uD9pku_ZlxUrUQd4FPU7CoK1zP_-N2Z8hSvBmWHnWnWmB4BulCw

.

7  Kategoria ogólna / absolwenci szkó³ podstawowych / Odp: Czemu niektórzy tak bardzo ludzie nienawidz± PIS : Sierpieñ 04, 2019, 15:21:54

.
,,Têczowa zaraza'' zbiera ¿niwo. Równie¿ w¶ród ,,swoich''
========================================

 Kary, wiêzienie, czy po prostu wykluczenie. Mowa nienawi¶ci bêdzie zbieraæ potê¿ne ¿niwo. Równie¿ w¶ród "swoich".
Gdy chcemy uciszyæ przeciwnika, sprawiæ, by nikt nie liczy³ siê z jego zdaniem, najlepiej nazwaæ go "faszyst±", stosuj±cym "mowê nienawi¶ci". To w³a¶nie s³owa klucze - "faszyzm" i "mowa nienawi¶ci" s± dzi¶ u¿ywane, by zamkn±æ usta komu¶, kto siê nam po prostu nie podoba, bo na przyk³ad zagra¿a naszemu interesowi.

 


Na ekranach warszawskiej komunikacji miejskiej mo¿emy dostrzec plakaty "przeciwko faszyzmowi". Jaki jest ich cel? Ka¿dy rozs±dny cz³owiek jest przeciwny "faszyzmowi", "przemocy" i ma w sobie "g³ód dobra", czy te¿ "potrzebê transcendencji". Kwestia tylko jej ukierunkowania. A "nierozs±dnego" plakat nie przekona. Widaæ, ¿e i "króliczek" musia³ zarobiæ na bezsensownej kampanii.

Na Pol'and'Rock Festiwal pad³o znamienne pytanie do rzecznika praw obywatelskich Adam Bodnara. "Problem z tzw. mow± nienawi¶ci jest taki, ¿e bazuje na subiektywnych uczuciach. Mogê powiedzieæ, ¿e moje s³owa pod twoim adresem to krytyka, a twoja krytyka pod moim adresem to mowa nienawi¶ci" - mówi³ jeden z uczestników. Jednak swojego pytania nie móg³ dokoñczyæ, bo zosta³o przerwane przez "tolerancyjnego", "otwartego" Jurka Owsiaka.


"S³uchaj odpowiedzi. Taki jest tutaj ton i taka jest zasada. Adam ci odpowiada i nie dyskutuj z tym!" - stwierdzi³ Owsiak
To nie pierwszy raz, kiedy Owsiak "pacyfikuje" niepokornie my¶l±cego cz³owieka. W 2012 roku, gdy go¶ciem Woodstock by³ prezydent Bronis³aw Komorowski, który opowiada³ o wêdkowaniu, jeden ch³opak wsta³ i krzykn±³, ¿e „to skandal, ¿e by³o tak ma³o rzeczowych pytañ”. „Jurek” odrzek³ mu prosto: „Jeste¶ moim go¶ciem, ja tu rz±dzê, a jak co¶ ci nie pasuje, to odjed¼”.

Wiadomo jak trzeba my¶leæ, by nie pope³niæ "my¶lozbrodni".
Tylko, co je¶li "my¶lozbrodniê" pope³ni kto¶, kto nawet nie wie, ¿e to zrobi? Po prostu powie co¶, co jest zgodne z logik± i rozs±dkiem, lecz w p³ynnej rzece lewicowych definicji oka¿e siê, ¿e na tym etapie jest to w³a¶nie "mowa nienawi¶ci" i "faszyzm"? Wtedy to mo¿e dotkn±æ nawet samego nie¶wiadomego lewicowca, tudzie¿ libera³a, który po prostu w³±czy³ rozum.

Dzi¶ dosta³o siê na przyk³ad reporterowi TVN24, a wiêc stacji, która "faszyzm" raczej tropi, czy pada jego "ofiar±". Hanna Lis skrytykowa³a dziennikarza za to, ¿e w relacji o¶mieli³ siê powiedzieæ "ideologia LGBT". Jak zaznaczy³a by³a ¿ona czo³owego pogromcy Kaczyñskiego, "LGBT to ludzie, a nie ideologia". I doda³a, ¿e ju¿ nie ogl±da telewizji.

W znakomitej trylogii o fikcyjnej krainie "Apostezjon" Edmund Wnuk - Lipiñski wszystko przewidzia³. Mieszkañcy ¿yj±cy w totalitarnym zniewoleniu , eksperymentowanie na ¿ywej tkance spo³ecznej, zastraszanie, og³upianie, manipulacje. Bohaterowie jego powie¶ci powoli odkrywaj± prawdê o otaczaj±cym ich ¶wiecie.


Dzi¶ totalitaryzmem jest polityczna poprawno¶æ. "Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho" - mówi jeden z bohaterów. Gdy abp Marek Jêdraszewski odwa¿y³ siê w swojej homilii powiedzieæ prawdê - o "zarazie neomarksistowskiej, chc±cej opanowaæ nasze dusze, serca i umys³y. Nie czerwonej, ale têczowej", posypa³y siê na niego gromy. A to dopiero pocz±tek.

Jak mówi³ ks. Jerzy Popie³uszko, "prawda kosztuje du¿o, lecz wyzwala". I tylko osoby o z³ej woli mog± uznaæ, ¿e ci, którzy ostrzegaj± przed "têczow± zaraz±", "ideologi± LGBT", chc± bato¿yæ homoseksualistów. Czym innym jest cz³owiek o sk³onno¶ciach homoseksualnych, a czym innym ideologia, która staje siê totalitaryzmem.

Ko¶ció³ zawsze bêdzie powtarzaæ, ¿e Jezus kocha ka¿dego cz³owieka, nienawidzi grzechu. Ideologia LGBT nie jest zwyk³±, radosn±, kolorow± opcj± "mi³o¶ci". Swoje korzenie ma w marksizmie, którego celem jest dokonanie rewolucji spo³ecznej.

"Kiedy jest wolno¶æ, to nie musisz o niej mówiæ cicho". ¦rodowisko LGBT przy pomocy argumentu o "faszystach" i "mowie nienawi¶ci" zamyka usta tym, którzy pragn± wolno¶ci. To od nas zale¿y, czy bêdziemy "o niej mówiæ cicho" biernie obserwuj±c rewolucjê, czy zachowamy siê jak spacyfikowany przez Owsiaka ch³opak, czy hejtowany metropolita krakowski.
Z³o dobrem zwyciê¿ajmy!

Fronda.pl 
https://www.fronda.pl/a/teczowa-zaraza-zbiera-zniwo-rowniez-wsrod-swoich,130973.html?fbclid=IwAR2YbXu_uD9pku_ZlxUrUQd4FPU7CoK1zP_-N2Z8hSvBmWHnWnWmB4BulCw

.

8  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: Album 2x VCD/DVD - Æwiczenia relaksacyjne i autogenne : Lipiec 17, 2012, 06:59:28

Szanowny Panie W³adys³awie

Piszê do Pana poniewa¿ bardzo zmartwiona jestem rozwojem mowy swojego synka, który we wrzesniu skonczy trzy latka. Znalaz³am do Pana kontakt w Internecie. Szukaj±c pomocnych materia³ów odno¶nie stymulacji dziecka natknê³am siê na mail skierowany do Pana napisany przez równie¿ zmartwion± mamê. Postanowi³am napisaæ z pro¶b± o poradê oraz ewentualn± wizytê, poniewa¿ jestem ju¿ naprawdê bardzo zaniepokojona. Mój synek urodzi³ siê 8 wrzesnia 2008 roku. Ci±¿a i poród przebiega³y prawid³owo.

 Kiedy synek skonczyl dwa miesiace okaza³o siê, ¿e ma bardzo nisk± hemoglobinê i trzeba by³o podawaæ dziecku ¿elazo. Mimo tego synek bardzo dobrze siê rozwija³, zacz±³ chodziæ w 13 miesiacu ¿ycia. Oko³o 8-10 miesi±ca powtarza³ po nas wyrazy typu myd³o-mem³o, buty-bu, lampa-ampa. Dalej nast±pi³a cisza. Tzn synek mowil tzw po swojemu. Majac dwa latka mowil  mama i tata oraz dziaba czyli babcia. Na bilansie dwulatka pani dr stwierdzi³a ze dziecko ma jeszcze czas i  poradzi³a nie denerwowac sie tylko ca³y czas uczyc dziecko. Nadmieniam, ¿e od pierwszych miesiecy mowilismy duzo do dziecka, rozmawialismy, usmiechalismy sie, czytalismy bajki, pokazywalismy obrazki, ksiazeczki, grzechotki. Po bilansie dwulatka kiedy rozwoj mowy nie postepowa³ w wieku 2,5 postanowilam wybrac siê do logopedy. Synek pocz±tkowo za bardzo nie chcial wspo³pracowac z pani±, nie chcial pokazac jêzyka, powtarzac. Ale swietnie rozroznial przedmioty kolory ale tylko na zasadzie pokazania.

Pani stwierdzila, ze synek jest leniwy i jeszcze zacznie mowic tylko trzeba go stymulowac.Jako ¶wiadomi rodzice codziennie po¶wiecamy dziecku czas: czytamy ksi±¿eczki, rysujemy, uk³±damy klocki, pokzaujemy ¶wiat mówi±c do synka prostymi zdaniam co siê dooko³a nas dzieje. Synek rozróznia kolory, przedmioty, ukada puzle, lubi malowaæ, bawic sie piankolin±, zna wiekszosc czesci samochodu, bezblednie pokazuje czesci ciala. Jest bardzo weso³y, kontaktowy, lubi bawic sie z dziecmi. Najwiekszym problemem sa wizyty u lekarzy. Tego
nie udaje nam sie wytlumaczyc dziecku. Zdarzaj± mu sie ataki p³aczu a nawet histerii.

Wiem, ze nie powinnam porownywac dzieci, ale bêdac na placu zabaw zauwazam, ze nawet duzo mlodsze dzieci od mojego synka mowia o wiele wiecej. Obecnie synek ma dwa latka i osiem miesiecy w jego s³owniku znajduj± siê nastêpujace wyrazy:
mama, tata, baba, bu³a, ko³o, naoko³o, dooko³a, dom, do dobu, tu, tam, ej, odmienia czasownik miec np mama ma, mama nie ma, ja mam, ja nie mam, nie ma, oraz czasownik jesc, ja jem, mama je. Ostatnio powiedzial bnastepujace zdanie :ja ide naoko³o do dobu (czyli domu). Ma problem z wyrazem oko, mowi bez k oo, zamiast mleko mowi mleo. U¿ywa wyrazów dzwiekonasladowczych, czyli mniam, bach, ijo.

Czy Pana zdaniem moge teraz zrobic cos wiecej zeby pomoc swojemu dziecku. Bardzo prosze o ocenê sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie
Aga
9  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: RELAKSACJA PROGRESYWANA wg JACOBSONA : Lipiec 17, 2012, 06:59:03

Szanowny Panie W³adys³awie

Piszê do Pana poniewa¿ bardzo zmartwiona jestem rozwojem mowy swojego synka, który we wrzesniu skonczy trzy latka. Znalaz³am do Pana kontakt w Internecie. Szukaj±c pomocnych materia³ów odno¶nie stymulacji dziecka natknê³am siê na mail skierowany do Pana napisany przez równie¿ zmartwion± mamê. Postanowi³am napisaæ z pro¶b± o poradê oraz ewentualn± wizytê, poniewa¿ jestem ju¿ naprawdê bardzo zaniepokojona. Mój synek urodzi³ siê 8 wrzesnia 2008 roku. Ci±¿a i poród przebiega³y prawid³owo.

 Kiedy synek skonczyl dwa miesiace okaza³o siê, ¿e ma bardzo nisk± hemoglobinê i trzeba by³o podawaæ dziecku ¿elazo. Mimo tego synek bardzo dobrze siê rozwija³, zacz±³ chodziæ w 13 miesiacu ¿ycia. Oko³o 8-10 miesi±ca powtarza³ po nas wyrazy typu myd³o-mem³o, buty-bu, lampa-ampa. Dalej nast±pi³a cisza. Tzn synek mowil tzw po swojemu. Majac dwa latka mowil  mama i tata oraz dziaba czyli babcia. Na bilansie dwulatka pani dr stwierdzi³a ze dziecko ma jeszcze czas i  poradzi³a nie denerwowac sie tylko ca³y czas uczyc dziecko. Nadmieniam, ¿e od pierwszych miesiecy mowilismy duzo do dziecka, rozmawialismy, usmiechalismy sie, czytalismy bajki, pokazywalismy obrazki, ksiazeczki, grzechotki. Po bilansie dwulatka kiedy rozwoj mowy nie postepowa³ w wieku 2,5 postanowilam wybrac siê do logopedy. Synek pocz±tkowo za bardzo nie chcial wspo³pracowac z pani±, nie chcial pokazac jêzyka, powtarzac. Ale swietnie rozroznial przedmioty kolory ale tylko na zasadzie pokazania.

Pani stwierdzila, ze synek jest leniwy i jeszcze zacznie mowic tylko trzeba go stymulowac.Jako ¶wiadomi rodzice codziennie po¶wiecamy dziecku czas: czytamy ksi±¿eczki, rysujemy, uk³±damy klocki, pokzaujemy ¶wiat mówi±c do synka prostymi zdaniam co siê dooko³a nas dzieje. Synek rozróznia kolory, przedmioty, ukada puzle, lubi malowaæ, bawic sie piankolin±, zna wiekszosc czesci samochodu, bezblednie pokazuje czesci ciala. Jest bardzo weso³y, kontaktowy, lubi bawic sie z dziecmi. Najwiekszym problemem sa wizyty u lekarzy. Tego
nie udaje nam sie wytlumaczyc dziecku. Zdarzaj± mu sie ataki p³aczu a nawet histerii.

Wiem, ze nie powinnam porownywac dzieci, ale bêdac na placu zabaw zauwazam, ze nawet duzo mlodsze dzieci od mojego synka mowia o wiele wiecej. Obecnie synek ma dwa latka i osiem miesiecy w jego s³owniku znajduj± siê nastêpujace wyrazy:
mama, tata, baba, bu³a, ko³o, naoko³o, dooko³a, dom, do dobu, tu, tam, ej, odmienia czasownik miec np mama ma, mama nie ma, ja mam, ja nie mam, nie ma, oraz czasownik jesc, ja jem, mama je. Ostatnio powiedzial bnastepujace zdanie :ja ide naoko³o do dobu (czyli domu). Ma problem z wyrazem oko, mowi bez k oo, zamiast mleko mowi mleo. U¿ywa wyrazów dzwiekonasladowczych, czyli mniam, bach, ijo.

Czy Pana zdaniem moge teraz zrobic cos wiecej zeby pomoc swojemu dziecku. Bardzo prosze o ocenê sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie
Aga
10  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: Album 2x VCD/DVD - Æwiczenia relaksacyjne i autogenne : Marzec 04, 2010, 12:20:00

P³yty audioCD i videoCD z æwiczeniami relaksacyjnymi wg Jacobsona i Schultza na podk³adzie muzycznym



Aby zamówiæ,  wystarczy zatelefonowaæ pod wskazany ni¿ej numer lub napisaæ maila.  Ka¿de zamówienie jest potwierdzane przez LOGOS. Zamówienia realizujemy w terminie 3-7 dni . Zamówione materia³y  wysy³amy listem  po dokonaniu przedp³aty na konto autora.


Zamówienia i kontakt:

e-mail: biuro@logos.dt.pl
Tel.kom:  600-809-254
Tel.: 94-340-60-06

11  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: RELAKSACJA PROGRESYWANA wg JACOBSONA : Marzec 04, 2010, 12:18:03

Opis obrazka: Nauka relaksacji w grocie solnej SOLANNA w Zielonej Górze prowadzone przez trenera W³adys³awa Pitaka. Na foto: Pani Anna - w³a¶cicielka groty dziêkuje trenerowi W³adys³awowi Pitakowi za przeprowadzone szkolenie


>>>>>>>>>>>>


P³yty audioCD i videoCD z æwiczeniami relaksacyjnymi wg Jacobsona i Schultza na podk³adzie muzycznym



Aby zamówiæ,  wystarczy zatelefonowaæ pod wskazany ni¿ej numer lub napisaæ maila.  Ka¿de zamówienie jest potwierdzane przez LOGOS. Zamówienia realizujemy w terminie 3-7 dni . Zamówione materia³y  wysy³amy listem  po dokonaniu przedp³aty na konto autora.


Zamówienia i kontakt:

e-mail: biuro@logos.dt.pl
Tel.kom:  600-809-254
Tel.: 94-340-60-06

12  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: Znalaz³e¶ na googlu sporo stron o æwiczeniach jogi, pranajamy, taj - chi i inne : Marzec 04, 2010, 12:16:31
.













Opis obrazków: Nauka relaksacji w grocie solnej SOLANNA w Zielonej Górze pod kierunkiem trenera W³adys³awa Pitaka


>>>>>>>>>>>>


Kontakt z trenerem :

e-mail: biuro@logos.dt.pl
Tel.kom:  600-809-254
Tel.: 94-340-60-06

.


13  Kategoria ogólna / oferty pedagogów i terapeutów / Odp: Znalaz³e¶ na googlu sporo stron o æwiczeniach jogi, pranajamy, taj - chi i inne : Marzec 04, 2010, 12:12:41
.

Gdy siê stresujesz, Twój oddech staje siê szybki i p³ytki. To prowadzi do niedotlenienia ca³ego organizmu, a przede wszystkim mózgu. Je¶li stres siê utrzymuje, pojawiaj± siê uczucie osamotnienia, depresja, trudno¶ci z pamiêci± i koncentracj±. To efekt dzia³ania kortyzolu, hormonu stresu, którego wysoki poziom blokuje produkcjê dopaminy, hormonu odpowiedzialnego za dobre samopoczucie.


http://logos.dt.pl/obrazki/makieta1.jpg

@



Tatiana i W³adys³aw Pitakowie oraz w³a¶ciciele groty SOLANNA w Zielonej Górze przed szkoleniem z zakresu relaksacji w grocie solnej prowadzonym przez trenera W³adys³awa Pitaka.

@




 W³adys³aw Pitak i w³a¶cicielka groty solnej w Zielonej Górze  przed nauk± relaksacji w grocie solnej SOLANNA w Zielonej Górze prowadzonej przez trenera W³adys³awa Pitaka



kontakt z trenerem:

e-mail: biuro@logos.dt.pl
Tel.kom:  600-809-254
Tel.: 94-340-60-06

.

14  Kategoria ogólna / kursy, szkolenia, zjazdy / Odp: Trening autogenny Schultza - szkolenie nad morzem : Marzec 04, 2010, 12:06:46
.




Opis obrazka: W³adys³aw Pitak, rehabilitanci i kuracjusze w jaskini solno-jodowej GALOS w Szczawnie Zdroju po zakoñczeniu szkolenia z zakresu relaksacji w grocie solnej prowadzonym przez trenera W³adys³awa Pitaka.

@@





Opis obrazka: Tatiana i W³adys³aw Pitakowie oraz rehabilitanci z jaskini solno-jodowej GALOS w Szczawnie Zdroju po zakoñczeniu szkolenia z zakresu relaksacji w grocie solnej prowadzonym przez trenera W³adys³awa Pitaka.

~~~~~~~~~~.

kontakt z trenerem:
W³adys³aw Pitak
tel. 600-809-254
e-mail: biuro@logos.dt.pl
.

15  Kategoria ogólna / kursy, szkolenia, zjazdy / Odp: Trening autogenny Schultza - szkolenie nad morzem : Marzec 04, 2010, 11:57:32

.






Opis obrazka: W³adys³aw Pitak w jaskini solno-jodowej GALOS w Polanicy Zdroju w czasie szkolenia z zakresu relaksacji w grocie solnej.

@

 

 


Opis obrazka: Kuracjusze w jaskini solno-jodowej GALOS w Polanicy Zdroju w czasie szkolenia z zakresu relaksacji w grocie solnej prowadzonego przez W³adys³awa Pitaka

~~~~~~~~~~.

kontakt z trenerem:
W³adys³aw Pitak
tel. 600-809-254
e-mail: biuro@logos.dt.pl
.

Strony: [1] 2
Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

federacjagarmanii2023forum osiedlekrolewskie ganglk miraculous-school brodria